Nejnovější recenze ze sekce Vysokotlaké čističe

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Renáta

Přidáno: 15. května 2023

(naposledy upraveno 15. května 2023)

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Nepracuje tak jak byl předváděn

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Na výrobek jsem neměla zvláštní požadavky, zakoupila jsem jej jen pro usnadnění úklidu kolem rodinného domu.
S výkonem jsem byla velmi příjemně překvapena.
Uvidíme, jaká bude živostnost výrobku.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Petr Beneš

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Mile překvapila délka hadice na navijáku.
Kärcher K 7 Smart Control Home 1.317-203.0

Kärcher K 7 Smart Control Home 1.317-203.0

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 14. května 2023

(naposledy upraveno 14. května 2023)

Zakoupeno v MALL.CZ

Supr. Měl jsem levnou vapku, asi za 3 000. Vyčistit 10m2 zámkové dlažby trvalo asi hodinu a všechno kolem, včetně mně, mokré. S K7 hotovo za 10 minut + nemusel jsem se sušit :)

Kraft & Dele KD438

Kraft & Dele KD438

Ověřený zákazník Dum-dilna.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. května 2023

(naposledy upraveno 11. května 2023)

Zakoupeno v Dum-dilna.cz

Nejsou

Patriot PW 130

Patriot PW 130

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 11. května 2023

• velmi slušný tlak, kvalitní zpracování, v akční slevě velmi dobrá cena při porovnání s konkurencí.
  • snad jen plastový nasávací filtr, který však mají všechny myčky. Naštěstí jde o kus za pár desítek korun

Rozhodně doporučuji tuto myčku nejvyšší řady, tlalk je dostatečný a neumím si představit, že by byl nižší. Myška je bytelné konstrukce a překvapivě je velmi tichá. Regulovatelný tlak má dostatečný výkon a musím říct, že mě výrobek velmi mile překvapil. Mohu tak jedině doporučit!

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Mojmír

Přidáno: 10. května 2023

(naposledy upraveno 10. května 2023)

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Umyl jsem jednu motorku a začal tlakový čistič ztrácet tlak.Po té natekla voda do vypínače i baterie.Jěště že se podařilo baterii vysušit a funguje.Tak že musím tlakový čistič reklamovat.

Kärcher K 5 Power Control 1.324-550.0

Kärcher K 5 Power Control 1.324-550.0

Ověřený zákazník Kärcher-obchod Ověřený zákazník

Zakoupeno v Kärcher-obchod

kvalitní produkt, motor chlazený vodou pro delší práci, mobilní

• Lehký

Tak na to domácí žvýkání, slabý tlak, pouze v základu

Parkside PHD 135 D5

Parkside PHD 135 D5

Přidáno: 10. května 2023

(naposledy upraveno 10. května 2023)

• Dostatečně silný
  • Netěsní dodávaná redukce na vstupní hadici. Příliš krátký závit. Musíte mít s delším

Za ty prachy slušný

Přidáno: 9. května 2023

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• je super jednak je z je kvalitního materiálu i barva je příjemná, velmi dobrý výkon
  • je škoda, že musím dokoupit rotační kartáč na auto a také je škoda, že se nedá koupit samostatně pěnidlo w5 jinak je skvělý - pozor při mytí sedadel má takový tlak, že jí to rozřízne, už se stalo.

Přidáno: 8. května 2023

• lehký, skladný
  • celkem výkonný
  • tichá práce
  • zajímavé je možnost přisávání další tekutiny (mycí kapalina, nebo insekticid) a máte možnost využít skoro aerosolový rozprach na stromy a keře
  • je potřeba dotáhnout všechny koncovky na hadici, jinak hrozí nasávání falešného vzduchu.
  • koncovku z plastu na kterou se nasazuje hadice, bych doporučil vyměnit za jinou, protože parkside pistolová koncovka a parkside stop-hadicová koncovka nejsou 100% kompatibilní a neustále Vám kape voda do bot :-(

• Mam ho velice kratce.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Josef

• Spokojenost s výkonem.
  • Nic moc jsou pojezdová kolečka.

Přístroj sice testuji kratší dobu, ale za to jsem mu dal docela zabrat a ve výsledku jsem nadmíru spokojen! Čistil jsem dlažbu a spáry mezi dlažbou (mech apod.). Celkově cca 1,5h s kratšími přestávkami. Mech atd., zmizel velmi snadno. Dlažba, po 10-11letech nikdy nečištěná dobře prosvitla a vypadá vedle cca 1rok nově položené dlažby k nerozeznání. Čistil jsem jak "paprskovitě" tak i "rozstřikem na maximální tlak. Pokud je připojená voda z vodovodu, tak nevidím žádný rozdíl v tlaku. Především jsem se chtěl připojil z barelu na dešťovou vodu. Tlak byl zcela bez problémů při připojení cca 10m hadice. Sání a tzv. "dotlakování" jsem nějak na práci nezaznamenal (reakce na jednu z recenzí). Pak jsem připojil hadici o délce cca 30-40m, neboť jsem chtěl stále využívat dešťovku. Tlak byl znatelně menší, na druhou stranu jsem z blízka (cca do 10cm) dlažbu stejně vyčistil a po vyschnutí uzavřel = maximální spokojenost. Ano v tomto případě se jednalo o pomalejší čistění, ale když se jednalo o dešťovou vodu, akceptovatelné. Čištění fasády jsem testoval na místě, které je severně a je vidět, že potřebovala "ošplouchnout". Tady jsem, byl připojen na řád a výsledek je shodný = spokojenost. Čištění méně pórovitých povrchů = očekávám stále spokojenost. Shrnutí: při akční ceně 5,999 na místo 6,999 = vynikající. Ale i při neakční ceně v porovnání s konkurencí bude nadstandardně vysoko. Moc doufám, že vydrží několik sezón při "hobby" používání. ...zmíním jednu maličkost, která může občas potrápit. Pokud jsem přístroj zapojil do zásuvky a při používání na max. výkon jsem stále střídal čištění, zastavení, čištění, zastavení atd., tak jsem shodil jistič. Když jsem toto dělal na zásuvce, která je 16A , ale "céčková", která zvládne náběh na maximální zatížení, tak to problém nebyl. Raději budu volit "jemnější" zacházení, tedy, delší čistící cikly.

Bosch Universal Aquatak 130 061599261B

Bosch Universal Aquatak 130 061599261B

Ověřený zákazník Alza.cz Dita K.

Zakoupeno v Alza.cz

• splnilo požadavky
  • funguje, jak má
Kärcher K 3 Car & Home 1.601-820.0

Kärcher K 3 Car & Home 1.601-820.0

Ověřený zákazník MALL.CZ Petr

Zakoupeno v MALL.CZ

Pro běžnou práci kolem domu dostačující.
Využito na čištění dlažby a mytí auta.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Petr Dostál

Přidáno: 6. května 2023

(naposledy upraveno 6. května 2023)

• Dlouhá hadice
  • Na zahradní hadici nešel napojit. Musel jsem v OBI koupit adaptér.
  • Tohle by mělo být součástí balení.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Milan

Přidáno: 4. května 2023

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Nefunkční napenovac na čisticí produkt

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Pavel

• Robustný
  • Vypadá velmi kvalitně
  • Krásná barva
  • Je poměrně těžký skoro 30kg, takže je s ním horší manipulace
  • Vyhazuje jističe, v některých zásuvkách se ani nespustil a rovnou vypadl jistič. Je potřeba zajistit dostatečně kvalitní zásuvku s alespoň 16A jističem

Velmi kvalitní výrobek, spíše taková malá plazmová řezačka vodním paprskem, než wapka. Je potřeba stříkat pod určitým úhlem a dát pozor na tlak a povrch, který se čistí. Na beton a kámen v pohodě, ale na dřevo musíte použít měnší tlak. Když to přeženete, můžete si třeba terasu obloženou dřevem úplně zničit, protože Vám to ze dřeva vytrhá třísky.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25