Scheppach HCE 2400

TOP 15 v kategorii Vysokotlaké čističe

Scheppach HCE 2400

Elektrická tlaková myčka Scheppach HCE 2400 s příslušenstvím je velmi výkonný pomocník, se kterým lehce zvládnete i náročnější úklid kolem domu, verandy nebo garáže...
4 598 Kč

Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 243 047 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 511 320 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma72 % • 1 191 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč94 % • 6 162 recenzíDalší informace

Vysokotlaký čistič neboli wapka je ideální pomocník pro čištění aut, jízdních kol, motocyklů, teras, bazénů, zahradního nábytku apod. Myčka Scheppach HCE 2400 disponuje výkonným 2 400wattovým motorem, který umožňuje čerpadlu dosáhnout maximálního tlaku 180 barů, což je dostatečný výkon i pro velmi náročný úklid. Přístroj je velmi úsporný díky systému Auto stop, který při uvolnění spínače na rukojeti pistole automaticky vypne i motor. Další předností tohoto modelu je samonasávací funkce a jistě oceníte i praktické madlo a dvě kola pro snadné převážení stroje. Součástí balení je též sada nástavců a příslušenství pro maximálně efektivní čištění.

Bohaté příslušenství

Ve výbavě myčky najdete praktické příslušenství zahrnující tlakovou hadici (5 m), nádržku na saponát (0,56 l), čistič teras a podlah, tlakovou pistoli s tryskou a prodlužovacím nástavcem, turbo trysku, mycí kartáč a rotační kartáč.

Výkon
elektrické

• Splnilo očekávání.
    • Příslušenství
    • Dostatečný tlak
    • V příslušenství by mohl být i nějaký spešl kartáč na auta. Ten v příslušenství bych na auto nevzal.

No sice jen krátce, ale vypadá spolehlivě

• , zakoupeno v Elektrochram

Zdravím, zde je moje smutná zkušenost s obchodem, ne produktem. Ten už jsem si koupil jinde a jsem spokojený.

V elektrochrámu koupena sekačka. Krabice měla přerušenou originální pásku a sekačka na sobě měla drobné oděrky. Ale nic extrémního, jen už byla očividně někým použita a vrácena přede mnou. Bohužel po složení a dolití tekutin nešla nastartovat. Ze sekačky jsem tedy vylil tekutiny, složil ji zpátky do krabice a poslal zpět s odstoupením od smlouvy.

Šokující bylo, co se stalo potom. Pan Chroustovský mi z původní částky 8457kč zaslal zpět jen 5547kč, s tím, že zbylých 2910kč si nechal za poškození sekačky. Zdůvodnění: drobné oděrky a znečištěný filtr sání, pravděpodobně způsobený prvním majitelem a vysvětlující proč mi nešla sekačka vůbec nastartovat. Ještě chyběly 2 plastové kryty, které jsem obratem poslal zpět. Peníze už ale nepřišly ani za ně.

Proto jsem se rozhodl předat podnět na ČOI a příp. i na soud. Věřím, že je toto běžná praxe pana Chroustovského a elektrochrámu obecně. Osobně by mě zajímalo, kolikrát bude ještě moje sekačka poslána někomu jinému, než bude pan Chroustovský spokojený s celkovou strženou částkou. Proto pokud se Vám stalo něco podobného, neváhejte mě kontaktovat na emailu [email protected] . S právníkem dáváme dohromady podklady a když nás bude více, bude mít podnět i výsledná částka mnohem větší váhu. Neváhejte mě kontaktovat, rád vám pomůžu i v budoucnu. Jde o princip.

A pro ty, kteří se ještě nespálili. Přečtěte si další recenze zde na heuréce a radši si to kupte jinde. Ve finále vás to vyjde levněji…

Výkon
11 kg
Druh pohonu
elektrické

Snadná a pohodlná obsluha

Pro ještě snadnější obsluhu tlakové myčky jsou veškeré spojovací prvky a hadice vybavené praktickými rychlospojkami. Tlakovou pistoli, přívodní elektrický kabel a hadici lze potom pohodlně umístit pomocí držáků přímo na tělo myčky.

Snadná a pohodlná obsluha

Funkce samonasávání

Díky samonasávací funkci můžete tlakový čistič jednoduše připojit k různým zdrojům vody, jako je třeba sud na dešťovou vodu, jezírko, vodní nádrž apod. Při čištění tak nejste omezováni dostupností běžného vodovodního řadu.

Funkce samonasávání

Max. teplota vody: 50°C
Rozměry stroje: 365 x 276 x 820 mm
Hmotnost: 11 kg

Výhody tlakové myčky Scheppach:

Tlaková myčka Scheppach HCE 2400 je velmi výkonná myčka, se kterou, mimo všech běžných úkolů, lehce zvládnete i většinu náročnějších úklidových prací.

Díky standardně dodávanému osmidílnému příslušenství se můžete pustit do jakékoliv práce kolem domu, firmy, dílny nebo garáže. Bez problémů umyjete své auto, terénní čtyřkolku, motocykl, zahradní techniku, traktor nebo třeba loď. S vhodnými nástavci vyčistíte zídku, verandu, příjezdovou cestu nebo spáry v zámkové dlažbě.

Dokumenty

• Splnilo očekávání.
    • Příslušenství
    • Dostatečný tlak

No sice jen krátce, ale vypadá spolehlivě

• , zakoupeno v APOLLOs.cz

Zatím ozkoušeno jednou krátce po dodání. Připojení vody přes standardní rychlospojku. Nutná silnější pojistka cca 16 A. Síla vodního paprsku více než dostatečná.

• , zakoupeno v elektroshock.cz

Je významně lehčí než konkurence. Poměr výkon cena. Tlaková hadice by mohla být delší.

• , zakoupeno v APOLLOs.cz

• výhodný poměr cena vs výkon

zatím odzkoušeno jen krátce - funguje dobře

funguje, ve dle popisu, spokojenost už druhým rokem

Zatím použito jednou.
    Kartáč na dlažbu vyzkoušen není to úplně ono.

• , zakoupeno v electro-room.cz

Všechno funguje jak má. Jsem spokojen.