Recenze Riwall PRO REPW 170 SET

Myčku jsem si vybral z duvodu profi provedení a taky pro jeho hojné přislušenství
Po přečtení recenzí na tento výrobek se mi nezdálo že by to byl produkt který udajně funguje jen napul a je v dané cenové kategorie proveden jako profi.

Ověřené recenze Riwall PRO REPW 170 SET

Přidáno: 17. května 2018

Zakoupeno v Českázahrada.cz

• Masivní, pohodlná, široké příslušenství, vysoký tlak

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz

Jiří

Přidáno: 1. února 2018

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Dobrý sací výkon.

Reakce obchodu  ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi a přejeme hezký zbytek dne.
ONLINESHOP.cz

Ověřený zákazník AMIRO

Fanda

Přidáno: 18. ledna 2018

Zakoupeno v AMIRO

Uvedený produkt jsem vzhledem k počasí vyzkoušel pouze jednou. Tlak je dostatečný, ale slabinou tohoto čističe je nemožnost regulace tlaku. Když jsem sháněl informace o této myčce a možnost jak tuto regulaci doplnit, bylo mi řečeno (nejmenovanou prodejnou), že spouštěč funguje postupně, tzn., čím víc mačkáte spouštěč, tím víc se zvyšuje tlak. To je holý nesmysl. Jakmile se spouštěč sepne, myčka vyvíjí maximální tlak. Z toho je patrné, že někteří prodejci ani neví co prodávají. Druhou slabinou je vějířová tryska. Špatně se seřizuje kužel vody. Buď teče souvislý proud nebo se tvoří mlhovina. Zkoušel jsem čistit schodiště zarostlé mechem. Myčka jej vyčistila až do běla,
ale díky špatnému rozptylu trysky se musí provádět jednotlivé tahy souvislým proudem a to zdržuje práci.
Jinak jsem zatím spokojen. Uvedené problémy časem vyladím.

jiri

Přidáno: 15. srpna 2017

dobry

Přidáno: 26. března 2017

Zakoupeno v Českázahrada.cz

• dostatečný tlak vody, velký soubor dodaného příslušenství, buben na tlakovou hadici, vzhledem k parametrům a zpracování myčky příznivá cena
  • naprosto nedostatečný a velmi obecný návod. Buben na tlakovou hadici se poměrně ztuha otáčí - myslím, že po promazání bude vše OK.

S myčkou jsem zatím velmi spokojen. Tlak vody je velký, vše funguje bezchybně. Příslušenství velké, pouze jsem dokoupil rotační kartáč na mytí aut.
Vyzývám tímto dodavatele, aby se vcítil do pocitů zákazníka, který možná nikdy myčku neměl, a tento se pokouší myčku sestavit, pochopit její funkce a plnohodnotně a správně ji užívat: "SEPIŠTE A VYTISKNĚTE NOVÝ NÁVOD". Z návodu, který je k myčce nyní přiložen se nevyčte téměř nic.
Mnoho recenzentů píše, že myčka nešamponuje, jsou z toho rozladěni a dávají špatné doporučení, jinak výbornému zařízení. Nedivím se. Nikde v návodu se například neuvádí, že šamponování funguje pouze s nasazeným kartáčem nebo plochou tryskou, jejíž kužel na konci se musí stlačit směrem dolů a tak snížit tlak vody. Zároveň musí být pootočeno kolečkem na přední straně pod vypínačem, který saponát dávkuje.

Přidáno: 13. března 2017

• tvrdá přívodní šňůra

Jaroslav Brednář

Přidáno: 11. března 2017

Zakoupeno v ELECTRO GARDEN.cz

• Kvalitní motor, celková konstrukce je bytelná, o kvalitě použitých materiálů svědčí i váha cca 22,5 kg
  • Žádné připomínky, snad drobné příslušenství je poměrně obtížné poskládat a návod tomu nijak nepomůže.

Po prvním pracovním nasazení maximální spokojenost. Jednalo se o čištění značně znečistěného a trávou prorostlého dlaždicového chodníku, tlak byl schopen "ustřihnout" i trávu. Rovněž čištění auta, přívěsu bezproblémové. Mám radost z dobrého nákupu.

Ověřený zákazník Elektrochram

honza

Přidáno: 16. září 2016

Zakoupeno v Elektrochram

• motor
  • přislušenství
  • Dobrý výkon
  • Profi provedení
  • Manual kazí produktu vše!
  • Musite použít hlavu a manual ani neotvirejte

Takže skoro všichni psali že materiál je měký a pod... a s myčkou se musí zacházet v rukavičkách.Já uvádím ,že stroj je na svou relaci bytelný a to doslova, plasty kvalitní a motor bezkonkurenční a vím o čem mluvím já měl do tet karchra který byl super než odešel a koupil jsem Riwall 170 tak to je to co jsem hledal Dále pisatelé reklamovali že jim nefunguje nasávaní saponátu a v manuálu o tom ani zmínka takže selský rozum zavelel použijte proto jen bud ,smetáček ,rotační kartáč a bude fungovat!! ,dále na kuželovém nádstavci to fungovat nebude , ale na trysce s kterou mužete seřizovat proud vody a rozprach ano stačí když konec trysky ten plastový konus dáte tlakem ruky, stáhnete prudce dolu a budete mit pěnovací mod ,pokud jej date zpátky bude mod oplachovací to soudruzi do manuálu nenapsali asi si myslí že jsou všichni dokonali a jejich umysly pochopí. Další věc někdo není na co byla dodána jakási příruba navíc a čemu že to je : takže na zkrácení pistole na kartáče namontujete se přímo na pistol a pak male či větší prodloužení na rychlospojky!! Posledním ERROREM je pry navijak NA HADICI to mají pravdu jde s tuha a manipulace katastrofální ale taky vyřešeno stačilo odšroubovat šálky ktere drží buben namazal jsem je svíčkou aby plast lehčejc chodil dál nazpět cca 5 min práce dotáhl s citem a pak povolil každý šroub o 1/4 otáčky a ejhle buben jede jak má.

mahonycz

Přidáno: 30. května 2016

• DOBRÝ VÝKON
  • Nenasává čistící prostředek z nádobky

Nefunkčnost přidávání čistícího prostředku kazí celkový
dojem z jinak dobrého výrobku

Ověřený zákazník Penzo.cz

Přidáno: 30. dubna 2016

(Upraveno 30. dubna 2016)

Zakoupeno v Penzo.cz

• Ano