Michelin MPX 130 L

• , zakoupeno v RS-TOOLS

• Vysoký výkon
    • připojujení obyčejnou rychlospojkou

Dobrá cena,dobrá značka.
    Zboží splnilo moje očekávání.
    Jsem s ním naprosto spokojen.

• , zakoupeno v KASA.cz

Zatim brzo na hodnoceni, pouze jsme ho vyzkouseli

• , zakoupeno v AZTechnika.cz

• Koupeno 19.3.2014. Nemám možnost porovnávat, ale vysokotlaká tryska je velmi silná. Během jednoho dne, kdy přístroj běžel prakticky nepřetržitě jsem umyl plotové sokly, dvě auta, kamenné schody a vysekal mech mezi dlažebními kostkami a kdyby se už nestmívalo, udělal bych ještě víc. Práce mě s přístrojem baví. Přístroj vypadá, že bude dlouho sloužit. Složený byl raz-dva,
    • Plastové přípojky kopí, ale snad vydrží.
    • Trochu hlučný. Navíjení tlakové hadice je krkolomné.
    • Plastová přípojka přívodu vody (filtr) nevypadá moc pevně, při manipulaci s přístrojem a zapojené přívodové hadici raději opatrně.
    • Na provoz této tlakové myčky nestačí moje ponorné čerpadlo ze studny, musel jsem zapojit do řádu :(

Zatím vše v pohodě

Maximální tlak (bar): 130
Délka tlak. hadice (m): 8
Max. teplota čerpané kapaliny (°C): 50

Provedení výrobku: modrá barva

Tlaková myčka MPX 130 L je luxusně vybavená myčka s výkonem, se kterým zvládnete veškeré úkoly kolem domu a v menších provozovnách. Příslušenství se dá chytře uložit na těle myčky a dlouhá hadice je pohodlně uložena v navíjecím bubnu, který je již propojen s čerpadlem myčky a má integrovaný přívod vody. Velká nádobka na saponát je již na pevno zabudována v těle myčky. Pro jednoduchou manipulaci je stroj vybaven pohodlným madlem a koly, které mají vzorek z opravdové gumy, takže si nikdy nepoškrábete citlivou zámkovou dlažbu nebo dřevěnou terasu.

Motor o výkonu 1800 W je osazen jakostním měděným vinutím a srdcem stroje je velmi kvalitní triplexní kovové pístové čerpadlo s automatickým pojistným ventilem a ochranou proti nízkému tlaku. Stroj je vybaven systémem TSS (Total Stop System), který při uvolnění spínače na rukojeti ihned vypíná přívod vody. Konektor, kterým se připojuje voda do myčky, je vyroben z průhledného materiálu. V něm je umístěn filtr, který tak může uživatel před každým použitím myčky zkontrolovat pouhým pohledem. V případě potřeby je tak vždy schopen filtr včas vyčistit a uchránit tak čerpadlo myčky před zničením.

Díky použitým komponentům a tlaku 130 barů se tato myčka hodí i na velmi náročné práce okolo domu, jako například čištění bazénů, verand, teras, příjezdových cest, plotů, dlažby, cihlových zdí, okapů, chatek na nářadí, zahradního nářadí, sekaček, zahradních traktorů, kol, motocyklů, terénních čtyřkolek, automobilů, karavanů, přívěsů na přepravu koní, zahradního nábytku ap. Dá se použít i v menších dílnách a provozech.

TECHNICKÁ DOKUMENTACE
* Motor: elektrický, 230 V/50 Hz
* Příkon motoru: 1800 W
* Typ motoru: standardní s měděným vinutím
* Max. tlak: 130 bar
* Jmenovitý průtok: 370 l/hod
* Max. teplota na vstupu: 50 °C
* Hmotnost: 16 kg

• , zakoupeno v RS-TOOLS

• Vysoký výkon
    • připojujení obyčejnou rychlospojkou

Dobrá cena,dobrá značka.
    Zboží splnilo moje očekávání.
    Jsem s ním naprosto spokojen.

• , zakoupeno v KASA.cz

Zatim brzo na hodnoceni, pouze jsme ho vyzkouseli

• vysoký výkon
    • 2 trysky v sadě + dá se dokoupit další příslušenství
    • přívodní voda se připojuje obyčejnou rychlospojkou
    • bajonetový spoj na pistoli stále těsní i po mnoha výměnách trysek a příslušenství
    • tlaková hadice je velmi tuhá, takže navíjení na buben je ve skutečnosti dost nepraktické
    • neumí si poradit s bublinami v hadici

Po roce používání stále velmi praktický a spolehlivý pomocník. Používám na mytí zámkové dlažby, auta, traktoru, nářadí, plotů, umyvatelné hladké fasády domu a podobně.

Lepší výsledky má turbo tryska (v sadě), jejíž proud se rychle otáčí. Na mytí dlažby je mnohem praktičtější dokoupit "čistič ploch", který má dvě rotující trysky pod krytem, jde to s ním rychleji.

Snad jedinou nepříjemností je, že pokud je přívodní hadice dlouhá, jsou v ní zpočátku bubliny a pokud nějaká větší dojde ke vstupu, myčka přestane fungovat, jen motor zvýší obrátky. Zatím jsem nepřišel na nic lepšího, než přívodní hadici odpojit, nechat vzduch odejít a zase připojit zpět.

Díly:
    - náhradní nástavec s turbo tryskou: 3320120 v ceně cca 300 Kč
    - čistič ploch: 41282 v ceně cca 700 Kč

• , zakoupeno v AZTechnika.cz

• Plastové přípojky kopí, ale snad vydrží.
    • Trochu hlučný. Navíjení tlakové hadice je krkolomné.

Zatím vše v pohodě

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

Osvědčená kvalita a spolehlivost

• , zakoupeno v 123shop.cz

• výkonost

potřebná věc

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• 8m tlaková hadice a zabudovaná nádobka na saponát.
    • -

8m tlaková hadice je super. Při mytí auta není potřeba s myčkou manipulovat.