Makita HW 112

Kolečka
16.2 kg

• , zakoupeno v Agrozet

• Mám to týden tak čas teprve ukáže
  • , zakoupeno v ELVIN PRODEJ s.r.o.

• Na doma dostatečný výkon. Poměrně tichý stroj, dobře se s ním manipuluje.
    • Podivná rychlospojka na vstupu čisitče. Zkoušel jsem několik hadic a musí se nasazovat opravdu velkou silou. Mám dost obavu jestli to jednou nelzomím.

Po několika hodinách začalo ve stroji něco rachotit. Jakoby uvolněný kousek materiálu, šroubek nebo něco. Pak to přestalo. Snad nic vážného.
    Na domácí použití supr. Použil jsem na čištění dlažby, dokonce s úspěchem i sloupal starou barvu a lišejník z plotu před jeho nátěrem.
    Spokojenost!

• , zakoupeno v NAKO

• Dobrý poměr ceny a výkonu.
    • Zatím nevím.

Dobrý poměr ceny a výkonu.

Výkon

Vysokotlaká hadice 5,5 m [41181]
Konektor [40725]
_________________________________________

Makita

Společnost Makita vznikla v roce 1915, kdy Masaburo Makita zakládá firmu na výrobu elektromotorů a generátorů. První elektrické nářadí Makita představuje v roce 1958. Dnes, o více než 50 let později, je Makita jedním z nejvýznamnějších světových výrobců profesionálního ručního nářadí s devíti výrobními závody po celém světě. Díky spojení se společnostmi Sachs-Dolmar, Fuji Robin nebo Kanematsu došlo k výraznému rozšíření sortimentu, takže aktuálně Makita nabízí téměř 400 typů profesionálního elektrického, akumulátorového, benzínového a vzduchového nářadí. Přes tento obrovský rozvoj se Makita stále soustředí na stejný cíl – výrobu prvotřídního ručního nářadí, které usnadňuje práci lidem po celém světě. Díky tomu si nářadí Makita získalo reputaci nářadí špičkové kvality. Všechny výrobní závody Makita jsou certifikovány podle ISO9002.

• , zakoupeno v Agrozet

• Mám to týden tak čas teprve ukáže
    • příslušenství
    • značka
    • navíjení hadice
    • podivná konstrukce rychlospojky na přívodu vody
    • nemá možnost nasávání vody

Kvalitní myčka pro domácí použití s dostatečným výkonem a přístušenstvím. Jen japonští soudruzi nějak nezvládli připojení vody. Dodávaná rychlospojka se sítkem z přístroje trčí jak symbol mužnosti a přímo si říká o brzké uražení. Navíc její konstrukce (příliš dlouhý krček) neumožňuje připojení hadice tak, aby z ní necrčela voda. Při vyšším přívodním tlaku se spojka dokonce vysmekne. Vyřešil jsem to našroubováním standadního protikusu s vloženým sítkem (běžný český kutil "urobí sám"). Nevadilo by, kdyby tlaková hadice byla trochu delší.

• , zakoupeno v ELVIN PRODEJ s.r.o.

• Na doma dostatečný výkon. Poměrně tichý stroj, dobře se s ním manipuluje.

Spokojenost!

• , zakoupeno v NAKO

• Dobrý poměr ceny a výkonu.
    • Zatím nevím.

Dobrý poměr ceny a výkonu.

• Výkon, příslušenství, délka tlakové hadice, skladnost
    • 2x reklamováno (poprvé HW 111, podruhé HW 112)!!! Nefunkční výrobek z továrny

Přivezl jsem domů HW 111, ale po připojení nesepl tlakový spínač čerpadlo, takže jen volně proékala voda. Když jsem volal na servis Makity, bylo mi řečeno, že to je celkem standardní závada - vše je třeba (poslat na servis, kde to technik musí) rozebrat a vyčistit a pak šlape. Tak jsem to šel reklamovat, dostal jsem nástupce HW 112 a světe div se, opět nefungovala. Třetí pokus s Makitou ale vyšel. HW 112 funguje!
    Práce s myčkou je dobrá, skvěle čistí, ale kvůli dvojnásobné reklamaci nemohu jinak než max. 50%
    Myčku nedoporučuji jen z toho důvodu, že si taková značka jakou je Makita něco podobného prostě nesmí dovolit.

• , zakoupeno v Nářadí-Vítek

• výbava, kvalita

velké množství vybavení, naviják s dlouhou hadicí, kvalita makita

• , zakoupeno v PROFES

• .Výkonové parametry.....Výbava příslušenstvím.......Optimální cena.
    • Možná plastové rychlospojky-ukáže čas jak dlouho vydrží při častém používání.

Platí odstavec PRO