Recenze KÄRCHER K 7 Premium

Ověřené recenze KÄRCHER K 7 Premium

Ověřený zákazník Digiboss

Valeriy

Přidáno: 7. února 2018

(Upraveno 6. března 2018)

Zakoupeno v Digiboss

• Značkové zboží žádná čína

Ověřený zákazník Obchody24.cz

geizy

Přidáno: 20. května 2015

(Upraveno 20. května 2015)

Zakoupeno v Obchody24.cz

• výkon přístroje předčil očekávání
  • variabilní příslušenství
  • celkem snadná manipulace s přístrojem a jednotlivými částmi
  • odpovídající čisticí schopnost prostředků
  • dlouhá vysokotlaká hadice
  • poměr výkon/cena
  • nutnost využívat výhradně čisticích prostředků značky Kärcher
  • přístroj by mohl být dodáván již složený
  • v návodu nejsou někdy zcela přesné informace, člověk někdy musí postupovat intuitivně

Z přístroje jsem nadšená.Při prvním použití a seznámení s funkčností přístroje dle návodu byly umyty 2 auta během hodiny(čistý čas bez usušení).Prioritně byl přístroj zakoupen pro tento účel.Trochu jsme měli problém,jak použít čisticí prostředek, ale po několikaminutovém bádání jsme na to přišli-každý si pod pojmem "uzávěr" evidentně představuje něco jiného :-).Čisticí prostředky se rychle spotřebují-nádobky pro pěnovou trysku nemají zase tak velký objem,takže doporučuji nakoupit do zásoby větší balení.Vysokotlaká hadice je opravdu hodně dlouhá,trochu zavazela,když se zasekávala o kolo auta-je zapotřebí se s tím naučit pracovat a získat nějaký ten grif.Vyzkoušela jsem na autě kartáč Power WB 150-má měkké štětiny a rovněž odvede kvalitní práci-doporučuji.Počítejte při použití samozřejmě s větší spotřebou vody a elektřiny,ale je to holt kvalitní stroj.Manipulace s přístrojem je přijatelná,přístroj je opatřen kolečky.Přístroj je prakticky bez údržbový.

Jako nevýhody spatřuji, že přístroj je dodáván po dílech,které se musí složit.U přístroje je zapořebí používat pouze čisticí prostředky Kärcher,jinak může dojít k poškození přístroje.Ty řady,které nemají integrovaný vodní filtr,tak doporučuji ho koupit-jinak nečistoty ve vodě mohou vést k poškození přístroje.

Ověřený zákazník Bydleníazahrada.cz

Přidáno: 10. června 2014

Zakoupeno v Bydleníazahrada.cz

• Velice kvalitní stroj.

Tato značka představuje ověřenou kvalitu.

Ověřený zákazník KÄRCHER SATTER

Přidáno: 3. června 2014