Kärcher K 5 Compact 1.630-720.0

• dobré zboží
  • , zakoupeno v Digiboss

• Tady není co dodávat,osvědčená značka
  • , zakoupeno v K24.cz

• na rozdíl od levnějších wapek (včetně levnějších modelů Karcher) má tento model vyšší výkon, vyšší průtok vody, kovové (hliníkové) čerpadlo, vodou chlazený motor - měl by být nejen výkonější než levnější wapky, ale i odolnější - s delší životností..
    • mám možnost ho porovnat právě s levnějším modelem Karcher, který jsem měl nějakou dobu vypůjčený a vyšší výkon je od prvního čištění opravdu znát..
    • současně s wapkou jsem si pořídil i kvalitní 3/4´´ hadici Gardena včetně kvalitních rychlospojek a od prvního čištění jde oproti čištění levnější wapkou s připojením přes 1/2´´ hadici s nekvalitními spojkami o neporovnatelný rozdíl.. není to tedy jen o výkonu samotné wapky, ale i o dostatečném průtoku vody bez netěsností.. ;-)
    • 8m dlouhá vysokotlaká hadice je super.. levná wap v minulosti měla mnohem kratší vysokotlakou hadici a to je dost zásadní rozdíl při práci..
    • zatím jsem žádnou nevýhodu nezaznamenal, nicméně mám ji prozatím jen velmi krátce.. věřím ale, že při pravidelném servisu by měla vydržet déle než levnější wapky..

Doporučuji.

Výkon
2100 W
Max průtok
500 l/hod
Maximální tlak
145 bar
1.2 kg

Vysokotlaký čistič - wapka KÄRCHER K 3 *EU Vysokotlaký čistič K5 Compact Car je doporučován pro příležitostné použití na středně silné nečistoty. Klasickými objekty čištění jsou např. větší automobily, kamenné zdi nebo jízdní kola. Vysokotlaký čistič je vybaven vysoce výkonným, vodou chlazeným motorem. Další přístrojové vybavení: stříkací pistole s připojením Quick Connect (rychlospojkové připojení), 8 m dlouhá vysokotlaká hadice s velkým akčním radiusem, pracovní nástavec Vario Power pro pohodlné nastavení vhodného tlaku vody, jakož i rotační tryska proti nejodolnějším nečistotám. Vodní filtr spolehlivě chrání čerpadlo před škodlivými částečkami nečistot. Vynikající výkon Třídy K3-K7 Kärcher eco!ogic řady jsou vybaveny inovativním, vodou chlazeným motorem. Přístroje jsou obzvláště výkonné a s obzvláště dlouhou životností, mimo jiné až o 10 % lehčí. Snadná přeprava Malé robustní vysokotlaké čističe řady Compact jsou opatřeny dvěma držadly a dají se vzít pohodlně s sebou kamkoliv. I v zavazadlovém prostoru automobilu lze tyto kompaktní přístroje rychle, snadno a prostorově úsporně uschovat. Vynikající výkon Vodou chlazený motor je na nejšpičkovější technické úrovni a zaujme vás svou výjimečnou výkonností a životností. Quick Connect Vysokotlaká hadice se dá rychle a pohodlně přicvaknout a zase odcvaknout k přístroji a do pistole. To šetří čas a úsilí. Technické údaje: Tlak (bar/MPa) 20 - Max. 145 / 2 - Max. 14,5 Průtok l/h Max. 500 Plošný výkon (m²/h) 40 Max. teplota přívodní vody (°C) až do 40 Příkon (kW) 2,1 Hmotnost bez příslušenství (kg) 11,5 Rozměry (D x Š x V) (mm) 516 x 295 x 282 Frekvence Hz 50 Napětí V 230 Rozsah dodávky: Integrovaný vodní filtr Adaptér připojení k zahradní hadici A3/4" VT hadice, 8 m Quick Connect na straně přístroje Vodou chlazený motor Rotační tryska Teleskopická rukojeť

• dobré zboží
  • , zakoupeno v Digiboss

• Tady není co dodávat,osvědčená značka

Doporučuji.

• , zakoupeno v Kärcher-obchod

Vysokotlaký čistič splnil moje očekávání, je jednoduchý, účinný, ihned jsem jej pořádně vyzkoušel a funguje fakt dobře. Žádná složitá elektronika. Je hlavně účinný. Doporučuji.

• , zakoupeno v KÄRCHER SATTER

• materialy
    • variabilita
    • obsluha
    • skladnost
    • Snad jen ta cena, ale za kvalitu se plati.

Muj predchozi pristroj byl take Karcher, takze jsem vedel, ze urcite neudelam chybu. Tento produkt mohu rozhodne doporucit. Kdo koupi, neprohloupi. Vykon pristroje je pro domaci vyuziti naprosto dostacujici a k tomu 8m VT dlouha hadice...uz neni potreba neustale pristroj prenaset z mista na misto...pro me znacna vyhoda. Kvalita vyrobku a pouzitych materialu je na vysoke urovni. Vaha je o neco vyssi, ale to naznacuje pouziti kvalitnejsich materialu. Za me naprosta spokojenost.

• , zakoupeno v ME-nářadí.cz

• kvalita

Produkt mohu doporucit zamkova dlazba pred domem je jako Nova bez mechu a travy!