Recenze Kärcher K 5 Compact 1.630-720.0

Kvalita provedení: Dobrá
Ověřený zákazník Digiboss

Přidáno: 5. července 2018

Zakoupeno v Digiboss

• Tady není co dodávat,osvědčená značka

Ověřený zákazník K24.cz

Pavel K.

Přidáno: 12. června 2018

Zakoupeno v K24.cz

• na rozdíl od levnějších wapek (včetně levnějších modelů Karcher) má tento model vyšší výkon, vyšší průtok vody, kovové (hliníkové) čerpadlo, vodou chlazený motor - měl by být nejen výkonější než levnější wapky, ale i odolnější - s delší životností..
  • mám možnost ho porovnat právě s levnějším modelem Karcher, který jsem měl nějakou dobu vypůjčený a vyšší výkon je od prvního čištění opravdu znát..
  • současně s wapkou jsem si pořídil i kvalitní 3/4´´ hadici Gardena včetně kvalitních rychlospojek a od prvního čištění jde oproti čištění levnější wapkou s připojením přes 1/2´´ hadici s nekvalitními spojkami o neporovnatelný rozdíl.. není to tedy jen o výkonu samotné wapky, ale i o dostatečném průtoku vody bez netěsností.. ;-)
  • 8m dlouhá vysokotlaká hadice je super.. levná wap v minulosti měla mnohem kratší vysokotlakou hadici a to je dost zásadní rozdíl při práci..
  • zatím jsem žádnou nevýhodu nezaznamenal, nicméně mám ji prozatím jen velmi krátce.. věřím ale, že při pravidelném servisu by měla vydržet déle než levnější wapky..

Doporučuji.

Ověřený zákazník Kärcher-obchod

Olda

Přidáno: 19. května 2018

Zakoupeno v Kärcher-obchod

Vysokotlaký čistič splnil moje očekávání, je jednoduchý, účinný, ihned jsem jej pořádně vyzkoušel a funguje fakt dobře. Žádná složitá elektronika. Je hlavně účinný. Doporučuji.

Ověřený zákazník KÄRCHER SATTER

• materialy
  • variabilita
  • obsluha
  • skladnost
  • Snad jen ta cena, ale za kvalitu se plati.

Muj predchozi pristroj byl take Karcher, takze jsem vedel, ze urcite neudelam chybu. Tento produkt mohu rozhodne doporucit. Kdo koupi, neprohloupi. Vykon pristroje je pro domaci vyuziti naprosto dostacujici a k tomu 8m VT dlouha hadice...uz neni potreba neustale pristroj prenaset z mista na misto...pro me znacna vyhoda. Kvalita vyrobku a pouzitych materialu je na vysoke urovni. Vaha je o neco vyssi, ale to naznacuje pouziti kvalitnejsich materialu. Za me naprosta spokojenost.

Ověřený zákazník ME-nářadí.cz

Franz Novotny

Přidáno: 17. září 2016

Zakoupeno v ME-nářadí.cz

• kvalita

Produkt mohu doporucit zamkova dlazba pred domem je jako Nova bez mechu a travy!