Kärcher K 3 car 1.601-819

Skvělý pomocník ,snadná montáž i pro ženu,max.spokojenost

• Nízká váha, minimalistické rozměry a s tím spojená snadná manipulace s vapkou
    • Na své rozměry obstojný výkon
    • Cena vs kvalita zpracování výrobku
    • Kvalita štětin karkáče je na úrovni "made in china", mám doma kartáč Karcher starší výroby a kvalita je nesrovnatelně lepší

Po vybalení mě zarazily opravdu minimalistické rozměry tohoto stroje, nízká váha a zároveň mě trochu zklamala kvalita provedení (celá vapka je prakticky jen a jen plast). Přibalený kartáč je prakticky k ničemu (viz zápory), balení čistícího prostředku potěší. Po odzkoušení musím však říci, že vapka funguje celkem obstojně a kolo, auto či zahradní nábytek s ní umyjete v pohodě. Vapku jsem koupil ve slevě, původní cena 4300,- za daný výrobek se mi zdá vzhledem ke kvalitě stroje nepřiměře přemrštěná.

jsem plně spokojen

120 bar
Kolečka

Ocenění

Produkt roku 2015 - Top v kategorii

Vysokotlaký čistič K 3 Car s nižší hmotností a vyšší energetickou efektivitou.

Vysokotlaký čistič pro pravidelné používání při středních až silných znečištěních okolo domu, pro středně velké plochy a k mytí vozidel.

Vybavení KÄRCHER K 3 Car

Plné opláštění z recyklovatelného plastu odolného proti nárazu: ochrana pohonu a čerpadlového agregátu před znečištěním a poškozením, nerezavějící, odolné proti zlomení, recyklovatelný

N-Cor-čerpadlo, hlava čerpadla z vysoce pevného vícevláknového plastu: vysoký stupeň účinnosti, nízká hlučnost a hmotnost

Bezpečnostní ventil: ochrana stroje před tlakovým přetížením

Motor-Stop: přímé vypnutí motoru při zavřené pistoli, zvýšená životnost

Velký spínač: jednoduchá manipulace

Vysokotlaká hadice s oboustrannou ochranou proti zlomení

Quick Connect na obou stranách VT hadice pro rychlé, komfortní napojení a odpojení hadice

Uložení příslušenství: uložení pracovních nástavců a ostatního příslušenství přímo na stroji

Příslušenství vysokotlaký čistič KÄRCHER

Vysokotlaká pistole

VT hadice, 6 m

Mycí kartáč

Vario-Power-pracovní nástavec

Rotační tryska

Integrovaný vodní filtr

Adaptér připojení k zahradní hadici A3/4"

Nádržka na čištící prostředek

Pěnovací tyska 0,3 l

Skvělý pomocník ,snadná montáž i pro ženu,max.spokojenost

• Nízká váha, minimalistické rozměry a s tím spojená snadná manipulace s vapkou
    • Na své rozměry obstojný výkon
    • Cena vs kvalita zpracování výrobku

jsem plně spokojen

• , zakoupeno v Pevatools.cz

Ještě nevím je to dárek.

• , zakoupeno v Bazeny.cz

• Napěňovací nástavec velice dobře funguje
    • Kvalitní zpracování
    • Čekal jsem vyšší tlak, nyní bych volil asi silnější variantu
    • Kartáč na auto je tvrdý a měl bych spíš strach že lak poškrábe než vyčistí, z mého pohledu nepoužitelný, nicméně auto lze umýt velice pěkně i bez něj.
  • , zakoupeno v OKAY.cz

• Lehké a celkem výkonné
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• lehký,snadná manipulace,ke své třídě dostatečný výkon.

• Lehká,efektivní. Dělá co má
  • , zakoupeno v MALL.CZ

mám krátce,zatím vše o.k.

• kvalitní produkty Kärcher