Hecht 3230

Technická data pro: Vysokotlaká motorová myčka HECHT 3230 Hmotnost 37,5 kg Motor Hecht 4-taktní Typ pohonu Spalovací benzínový motor Maximální tlak 207 bar Maximální čerpací...
10 880 Kč

• - vysoký výkon
    • - dobrá ovladatelnost
    • - nízká spotřeba paliva
    • zatím nic

V této cenové relaci bez konkurence.

Max průtok

Maximální tlak 207 bar

Maximální čerpací výkon 681 l/h

Popis pro:

Vysokotlaká motorová myčka HECHT 3230

Tlaková myčka poháněná 4-taktním spalovacím motorem HECHT o obsahu 196 cm3. Díky tomu je možné myčku používat například i v místech, kde není dostupná elektrická energie. Myčka váží 37,5 kg, pro snadnou manipulaci je opatřena velkými pojezdovými koly. Maximální tlak myčky je 207 bar, provozní tlak je 186 bar. Výkon je 681 l/h.

Součástí myčky je tlaková hadice s pistolí.

1zákazník doporučuje produkt
  • , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Velmi výkonný a spolehlivý stroj.
    • Nezažil jsem.

Koupil jsem ho na čištění zemědělských strojů. Potřeboval jsem spolehlivou a silnou frézu na schody.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Výrobek dělá přesně to, co je popsáno.
    • Startuje se velmi snadno.
    • Tam, kde není k dispozici vodovodní síť (tlak), je také obtížné ji používat.

Nejlepší poměr cena/výkon. Několik lidí také napsalo, že se používá pro průmyslové účely, což mě přesvědčilo + servisní zázemí a záruka.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • V domácím prostředí je výkonný a dobře se s ním pracuje.
    • Je třeba dodržovat a kontrolovat provozní podmínky stroje - olej, voda s OTEVŘENÝM kohoutkem, odpovídající tlak a průtok, stříkací pistole zavřená během provozu pouze na krátkou dobu (maximálně 2 minuty). Doporučuje se namontovat držák pistole a držák hadice. To je dáno i cenou přístroje, které jsem si byl při výběru vědom.

Hledal jsem zařízení, které by se dalo používat několik hodin s vysokým výkonem. Elektrické spotřebiče byly vyloučeny z důvodu vyššího elektrického výkonu (3 fáze, více než 10 A), který je pro tak vysoký výkon nutný a který se v domácnostech vyskytuje jen zřídka. Jedná se o základní stroj, který vidím jako rozšiřitelný podle potřeby a požadavků, ale může jím zůstat i nadále.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Vše jsem popsal výše. : )
    • Vše jsem popsal výše. : )

Stroj jsem koupil asi před 3 týdny a zatím má za sebou asi 20 hodin používání. Používám ho na čištění betonových povrchů. Podle mého názoru dělá to, co je na něm napsáno, a zatím funguje perfektně. Snadno startuje za tepla i za studena. Provozuji ho na 100 benzin a používám kvalitní motorový olej. Několik dobrých rad. K čerpadlu, kde se připojuje vodovodní a vysokotlaké potrubí, je dobré umístit kus hliníkového plechu (prodává se v obchodech za krbem), aby se potrubí nezahřívalo. Vyměnil jsem také tovární pojistné matice a matice nádrže za samojistné matice, protože se uvolňovaly, i když jsem je utahoval. (nejde o velkou investici do tohoto páru matic, možná pár set stop) Před použitím vysokotlakou hadici odmotejte a nenechávejte ji smotanou. Pokud jde o tuto trubku, má z výroby dost "nekvalitní" kvalitu, tj. je dost tuhá. Až se však porouchá, vyměním ho za běžnější. Na přívodní větvi pro vodu z kohoutku jsem dal filtr (lepší pro klid duše) byl 3400 Ft. Tovární trysky jsou dobré a na kopí si nestěžuji. Našel jsem pána na síti, který dělá hlavy prádla a nechal pro něj udělat jednu, která stála 20. 000 Ft, protože je to skutečná věc. : ) Celkově vzato, za ty peníze a já jsem s produktem naprosto spokojen. Pokud si ji chcete koupit, neváhejte a kupte si ji, nebudete zklamáni. Přemýšlela jsem o koupi elektrické nebo benzínové pračky a nakonec jsem si koupila tuto a nelituji toho!

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Jeho síla, jeho pohyblivost. Vejde se do zadní části twinga : ) Nabídka náhradních dílů je dobrá. Spolehlivý stroj.
    • Pokud můžete, použijte sto litrů benzinu. Žádné malé jméno, žádné studny, které by běžely tvrdě nebo vůbec na benzín. Pokud je hadice na takovém místě, snadno se vibracemi přestřihne. Příklad: měli jsme ho mezi dvěma plotovými zábranami, když se propíchl.

Výkonný a dobrý stroj. Prvotřídní na mytí náhrobků, plotových soklů. Máme ho už více než rok a milujeme ho.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu

Tento produkt jsem několikrát zakoupil pro naše podnikání, jsem naprosto spokojen.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Je silný! Vhodné pro daný účel!
    • Chyběl mi jemný filtr na vstupní větvi.

Konec ceny a cenové úpravy mě ovlivnily při výběru tohoto stroje.

• Nesprávné
    • Existuje, ale minimální, Uvedl jsem vše.

V Majusbanu jsem měl 5 let, že jezdím každý den.. 70 metrů s čističem trubek plugulaselharito. Pravda.. staráme se o to, plný olej vyměněn včas, benzín zrcadlo čisté... Àà ne, jsme zasáhli potrubí správně.. tak 5 před lety, ale vyměnili hadice pistole všechny gumové hadice , atd, zůstal v továrně pro motor a čerpadlo, všechny mas výměna. Nyní stále běží dobře. Honda poráží v této kategorii, pravda, mám 16 hp subarum, 10 xer je to, co stojí dnes, s italskou inter čerpadlo na to, . všechny stožáry tak daleko, klobouky dolů.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Je velmi výkonný a spotřebuje hodně vody, což je výhoda, protože pro účinné mytí potřebujete nejen tlak, ale i vodu!
    • Měl jsem jich víc, ale nelituji, snadno předčí značkové elektrické vosky!
    • nezapomeňte upevnit trysku, protože pokud vystřelí, vezme s sebou čelní sklo, ale pouze v případě, že odletí do zadní části zahrady a vy ho nemůžete najít živého.
    • a je to strašně hlasité, počítejte s tím, že když to budu troubit z boku domu, tak doma neohluchnou! : D

Celkově , velmi stojí za cenu!

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Velmi dobrá aktuální nabídka! Silný, vyrobený ze dřeva, záruka 2 roky, dobrý servis. Vypadá to na dobrou hmotu, trvanlivost se ukáže až po delší době. Dobrá hodnota za peníze pro takovou plnohodnotnou gèpe ve velkém sàrga màrka za téměř 3x cenu, s 1 rok záruka.
    • Mnoho lidí zjistilo, že teplo z výfuku motoru roztaví trubku. Já jsem tomu zabránil použitím kusu vlnité lepenky, připevněné na dvou místech spojovacím materiálem. Poté si ji nasaďte před každým použitím (fèl minute). Funguje to tak, že absorbuje teplo.
    • Před prvním použitím vyšroubujte všechny šrouby. Doporučuji to opakovat každý rok.

Zatím jsem ho používal 3krát ročně, je to v podstatě velmi dobrý produkt. Zejména v současné kampani. Průmyslové pračky používám už léta, vím o nich hodně. Zná požadovaný výkon, funguje dobře. A jen čas ukáže, jak dlouho to vydrží. Záruka 2 roky je velmi pozitivní.