Bosch EasyAquatak 120 0.600.8A7.901

TOP 26 v kategorii Vysokotlaké čističe

Bosch EasyAquatak 120 0.600.8A7.901

Vysokotlaký čistič Bosch EasyAquatak 120, 06008A7901 Polohování: Kompaktní a rychlé, zajišťuje účinný úklid bez námahy. Výhoda pro uživatele: Mimořádný čisticí výkon se 120...
2 403 Kč

Skladem • 1 varianta59 Kč93 % • 1 495 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 2 474 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta119 Kč93 % • 7 313 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta120 Kč683 neověřených recenzíDalší informace
Do týdne • 1 variantaDárekProdloužená záruka69 Kč95 % • 2 558 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 52 882 recenzíDalší informace

4 kg
Druh pohonu
elektrické

• Z vodovodního řádu funguje jak má
    • Samonasávací schopnost myčky, udávaná výrobcem je nulová... Nedosahuje ani deklarovaných 0,5 m...!!!

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu ohledně našeho výrobku. Jsme vděční, že jste si našli čas sdílet své zkušenosti s námi.
    Omlouváme se, že naše myčka nedosahuje deklarované samonasávací schopnosti. Vaše zjištění jsou pro nás důležitá, a budeme se snažit zjistit příčinu tohoto problému a pracovat na jeho řešení. Vaše spokojenost s našimi produkty je naším hlavním cílem, a chceme zajistit, abyste byl(a) s našimi výrobky co nejvíce spokojen(a).
    Děkujeme Vám za Vaši trpělivost a za to, že jste nám dali příležitost zlepšit naše produkty. Pokud budete mít další otázky nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu, abychom Vám pomohli.
    Tým Bosch

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• mensi velikost - skladny
    • moznost nasavani ze zdroje, ktery neni pod tlakem
    • trysky funguji, jak maji
    • slabsi samonasavani

Vcelku dobry vyrobek, dokaze ocistit auto, kolo, dlazbu/cihly. Kupoval jsem kvuli moznosti samonasavani (prace mimo dosah vodovodu, vyuziti destove vody), tato je trochu slabsi, musi se dodrzet vice veci (cisty filtr a tryska, hladina nasavane vody vyse, nez cerpadlo, zavodnena a narovnana nasavaci hadice), ale to beru, ale i tak casto proud oslabuje, takze to trva dele a tim je i spotreba vody vetsi. Nemam srovnani s podobnymi cistici, zejmena ne pri pouziti samonasavani, ale od znacky bych cekal o neco vic, ale i tak na domaci pouziti dostacuje.

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste s výrobkem Bosch EasyAquatak 120 spokojen.
    Váš tým elektrického nářadí Bosch

• , zakoupeno v Doktor Kladivo

• Vyzkoušel jsem a jsem maximálně spokojený.

Výkon
Druh pohonu
elektrické

Vysokotlaký čistič Bosch EasyAquatak 120, 06008A7901

Polohování:

Kompaktní a rychlé, zajišťuje účinný úklid bez námahy.

Výhoda pro uživatele:

Mimořádný čisticí výkon se 120 bary v kompaktním tlakovém čističi se snadným použitím.

Kompaktní, mobilní konstrukce se širokou základnou pro mimořádnou stabilitu a skladování příslušenství.

Jednoduché násuvné přípojky pro snadnou a rychlou přípravu k práci.

Pozoruhodné vlastnosti:

Obsahuje trysky s variabilním výkonem a rotační trysky pro důkladnější čištění.

Vysokotlaká tryska na čisticí prostředky zkracuje dobu čištění rychlou aplikací saponátu.

K použití ihned po vybalení z krabice, takže jej uživatel nemusí sestavovat.

Technické údaje:

• Hmotnost (bez příslušenství): 4,0 kg
  • Kopí: Kopí

Funkce:

Compact.

Připraven k použití ihned po vyjmutí z krabice.

Místo pro ukládání příslušenství/hadice/kabelů.

Jednoduché rychlopřípojky.

Bezpečné uložení pistole i při práci.

Samonasávání / použití s nádrží na vodu.

Vodní filtr.

Hadice:

• Délka hadice: 5 m
  • Typ hadice: PVC
  • Buben na vysokotlakou hadici: Ne

Informace o hluku a vibracích:

• Hladina akustického tlaku: 80 dB(A)
  • Hladina akustického výkonu: 91 dB(A)
  • Nepřesnost K: 2 dB

Vodní filtr

Vysokotlaká hadice 5 m

Vysokotlaká pistole Bosch

Vysokotlaká tryska na čisticí prostředky, 450 ml

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Z vodovodního řádu funguje jak má

Tým Bosch

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• mensi velikost - skladny
    • moznost nasavani ze zdroje, ktery neni pod tlakem
    • trysky funguji, jak maji
    • slabsi samonasavani

Váš tým elektrického nářadí Bosch

• , převzato z Heureka.sk

Výkon je postačujúci solidna ko nštrukcia . ako hoby náradie okolo rod. domu výborný a spratné- vyčisti aj škridlu od machu a lišajov

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , převzato z Heureka.sk
    • Šikovný pomocník
    • Kvalita
    • 3 roky záruka

Som spokojný, oveľa lepšie ako stroj z lidl!

• Žádné
      • Zbytečné, zklamaný značkou.

Oštěp a stříkací pistoli nelze sestavit, takže jsem je ani nemohl vyzkoušet. Pošlu ho zpět do obchodu.

• , zakoupeno v Doktor Kladivo

• Vyzkoušel jsem a jsem maximálně spokojený.
    • , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
      • Snadno se sestavuje, je ideální pro každodenní použití a na svou velikost není lehký.

Nic navíc. Menz vše, jak má být.

Dobrý poměr cena/užitné vlastnosti

• , zakoupeno v naradib.com

Zatím nemám zkušenost s produktem, ještě jsem s ním nepracoval. Pro moji potřebu by měl stačit, větší a výkonnější nepotřebuji. Jinak vypadá dobře, zpracování je kvalitní.

• Malý, kompaktní, výkonný
        • Dávkovač pracího prostředku se vyprázdní asi za půl minuty... vyřešilo to vložení tenčí hadičky do sací hadice + dotažení svazkem (zmenšení průřezu).

Není skladem, značka je zárukou kvality.